Kneipp Sůl do koupele levandule 500g

Kod: 41442
Marka: Kneipp
zł49,70 zł99,40 / 1 kg
w magazynie
Możemy doręczyć do:
12.6.2023
Możliwości transportowe

Kneipp Sól do kąpieli Lawenda 500g

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

Kneipp Sól do kąpieli Lawenda 500g

Dla relaksu i odprężenia po dniu pełnym stresu i zgiełku. Lawenda pomoże Ci przywrócić wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie.

Sole działają kojąco na całe ciało, dbając o delikatną i wrażliwą skórę, którą zmiękczają. Korzystnie wpływają na skórę i są polecane do jej regeneracji, np. przy egzemie. Są doskonałe do rozluźnienia zmęczonych mięśni i odświeżenia. Olejki eteryczne dostają się do organizmu na dwa sposoby. Po pierwsze, są one przyjmowane przez układ oddechowy, a także przez skórę organizmu. Sole do kąpieli Kneipp® zawierają 98% soli i 2% olejków eterycznych.

Dla relaksu i odprężenia po dniu pełnym stresu i zgiełku. Przyjemny, delikatny, odświeżający zapach. Dla relaksu i odprężenia po dniu pełnym stresu i zgiełku. Lawenda pomoże Ci przywrócić wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie. Doskonała przyjemność kojącej domowej kąpieli z cennymi olejkami eterycznymi lawendy Kneipp Bath Salts Sól termalna wydobywana w głębokich kopalniach w Niemczech ma ponad 250 milionów lat. W solach do kąpieli Kneipp® jest on obecny w tak skoncentrowanych ilościach, że ma się wrażenie przebywania w morskim powietrzu. Jej korzystne właściwości dla zdrowia człowieka znane są od średniowiecza.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kąpiel
Waga: 0.5 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: