Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS KP1A0131 XS Ekspres kapsułkowy

Kod: 55598
Marka: KRUPS
zł230,20 zł76,73 / 1 kg
Obecnie niedostępny
Możemy doręczyć do:
20.2.2023
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

oryginalny, zabawny design

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS KP1A0131 biały

Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS Krups KP1A0131 to kapsułkowy ekspres do kawy, który wyróżnia się oryginalnym designem i kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu z łatwością wpasuje się w każde kuchenne wnętrze. Przeznaczony jest dla każdego, kto chce cieszyć się pyszną kawą w domowym zaciszu. Filiżanka kawy kryje w sobie wspaniały smak, niepowtarzalny aromat i gęstą cremę, jej przygotowanie jest szybkie i bardzo proste. Co więcej, masz gwarancję, że zawsze dostaniesz taką kawę, na jaką się zdecydowałeś.
Profesjonalnie przygotowana filiżanka kawy

Ekspres wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 0,8 litra, a system Thermoblock zapewnia szybkie podgrzewanie wody. Wskaźnik LED niezawodnie informuje, czy ekspres jest gotowy do użycia. Tacka ociekowa może być regulowana w trzech pozycjach. Cała rodzina może wybierać z szerokiej gamy napojów. Do dyspozycji masz tzw. czarne filiżanki takie jak espresso, lungo, barista itp, mleczne takie jak cappuccino, latte macchiato, cortado, cafe latte oraz inne napoje smakowe, do których należą Nesquick, chocolate, Tea Latte, Nestea i inne. Nie bój się eksperymentować i próbować kawy z różnych regionów świata.

Ekspres kapsułkowy - przygotuje espresso, cappuccino, latte, macchiato, lungo - moc 1 600 W - ciśnienie 15 bar - zbiornik na wodę 0,8 l - tryb oszczędzania energii po 1 min bezczynności - możliwość przygotowania gorących i zimnych napojów - alarm odkamieniania - klasa energetyczna A - wymiary 13,6 × 26,6 × 27,6 cm - waga 2,1 kg
Dolce Gusto Piccolo XS Krups KP1A0131, biały

Parametry dodatkowe

Kategoria: Ekspresy DOLCE GUSTO
Waga: 3 kg
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: