Orion Deserowe figurki kolekcja ozdób na choinkę 366g

Kod: 83944
zł51,40
w magazynie
Możliwości transportowe

kolekcja figurek gorzkich

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja świąteczna figurka gorzka 366g Orion

Wydrążone figurki z ciemnej czekolady w dużym rodzinnym opakowaniu. Figurki mają różne kształty i wesołe kolory, dlatego nadają się jako ozdoby świąteczne nie tylko na choinkę.

Nie możesz się doczekać Wigilii?

Wybierz z szerokiej gamy kolekcji czekolad ORION i udekoruj swoją choinkę według własnych upodobań. Albo po prostu umilić czas oczekiwania w gronie najbliższych i cieszyć się pysznymi arabeskami ORION, salonikami, figurkami pustymi lub wypełnionymi.

ORION smak naszych świąt.

O ORIONIE

Orion został stworzony przez rodzinę Maršner, która całe swoje życie poświęciła czekoladowemu przysmakowi, który rozpływa się na języku. Początkowo czekoladki były produkowane w fabryce "Orionka" w Pradze, ale stopniowo produkcja została podzielona na kilka fabryk w całym kraju.

Zdeněk Rykr, obiecujący młody malarz, został zatrudniony, aby zadbać o wizualny wygląd wszystkich czekolad i zakładu produkcyjnego. Jego gwiazda ORION świeci nam w tej samej formie od prawie stu lat. Jedną z pierwszych tabliczek czekolady z napisem Zdeněk Rykr była Kofila. Beza siedzi na swoim żółtym opakowaniu do dziś, a Ty nadal cieszysz się pyszną czekoladą w niebanalnym połączeniu z kawą.


Składniki

Masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgator (lecytyny), aromat naturalny, suszone MLEKO. Zawartość masy kakaowej w ciemnej czekoladzie co najmniej 52 %.

Wartość energetyczna 2244 kJ
Wartość energetyczna 539 kcal
Tłuszcze 35.3 g
Z czego nasyca 20.3 g
Węglowodany 44.5 g
Z czego cukry 42.2 g
Fibre 8.2 g
Białko 6.3 g
Sól 0.01 g

Haki w zestawie.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: