Tchibo Cafissimo Caffé Crema Ngapani Malawi 10 kapsułek

Kod: 38249
Marka: Tchibo
zł21,10 zł211 / 1 kg
Obecnie niedostępny
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

czekoladowa caffé crema z nutą jagód

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

Tchibo Cafissimo Caffé Crema Ngapani Malawi 10 kapsułek

Z Grand Classé "Ngapani" odwiedzamy Malawi, a dokładniej farmę Ngapani Estate. Kiedy w 1859 roku David Livingstone jako pierwszy Europejczyk cieszył się widokiem tego magicznego miejsca w Malawi, nazwał je "Jeziorem Gwiazd". Światła, tysiące z nich, które wciąż odbijają się na powierzchni wody o zachodzie słońca, wywarły głębokie wrażenie na tym szkockim naukowcu. My również w Tchibo jesteśmy po raz kolejny podekscytowani największym jeziorem we wschodnioafrykańskiej dolinie ryftowej, bo to już nasz drugi raz tutaj. W górach znajduje się nasza farma kawy "Ngapani Estate", która siedem lat temu była jednym z naszych ulubionych rarytasów i która od tego czasu została jeszcze bardziej rozwinięta i ulepszona.

Tutejsza okolica oferuje możliwość bezcennego spektaklu przyrodniczego, zwłaszcza gdy stada słoni migrują przez "Korytarz słoni Namizimu" we wrześniu i październiku. Flamingi można również zobaczyć z pobliskiej tamy, która jest kolejnym źródłem wody dla gospodarstwa.

Tutaj, nad "Jeziorem Gwiazd", kawa jest ręcznie sortowana i przetwarzana z wielką miłością. Ta kawa premium Grand Classé może być idealnie przygotowana jako Caffè Crema w ekspresie Cafissimo. Z każdym łykiem rozkoszujesz się magią i egzotyką pod afrykańskim słońcem. My pachniemy kakao, orzechami laskowymi i jagodami - a co Ty czujesz?

  • Edycja limitowana, jakość Grand Classé
  • 100% ziarna kawy Tchibo Arabica z Malawi
  • Certyfikat Rainforest Alliance
  • opakowanie zawiera 10 zapiekanek 8g
  • Intensywność: 4 z 6 ziaren

Parametry dodatkowe

Kategoria: Tchibo Cafissimo
Waga: 0.1 kg
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: