GRIZLY Daktyle suszone 1000g

Kod: 400686
Nowość
Marka: Grizly
zł16,30
w magazynie
Możliwości transportowe

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

GRIZLY Suszone daktyle 1000 g

Daktyle są bogatym i znaczącym źródłem potasu, chromu, żelaza oraz witamin z grupy B. Są bogatym i szybkim źródłem energii dla organizmu człowieka.

Daktyle to rodzaj owoców rosnących na palmie daktylowej (Phoenix dactylifera). Są to ciemnobrązowe owalne owoce o długości od 3 do 7 cm i szerokości od 2 do 3 cm, które charakteryzują się niską zawartością wody i odwrotnie, do 70% węglowodanów. W regionach subtropikalnych i pustynnych, takich jak Afryka Północna i Bliski Wschód, jest jednym z podstawowych składników lokalnej żywności.

Pomimo całej staranności i wysiłku podczas drylowania wszystkich owoców pestkowych (dotyczy to nie tylko daktyli, ale także np. wiśni, śliwek, wiśni itp.) nie możemy zagwarantować, że w surowcu nie ma pestek. Technologicznie nie da się tego osiągnąć i niestety, nawet po kontroli przez pracownika, dostawca nie może zagwarantować 100% czystości. Dostawcy intensywnie pracują nad tym zagadnieniem, ale technologia nie jest jeszcze na tyle zaawansowana, aby uzyskać produkt bez nasion lub ich fragmentów.

Składniki: suszone daktyle 100%, odmiana Aseel
Wartości odżywcze na 100g:
Wartość energetyczna 1181 Kj / 282 kcal
Tłuszcze 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 75,3 g
w tym cukry 64 g
Białko 2,5 g
Sól 0,05 g

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: