L'or Espresso Guatemala 10 kapsułek z kawą do Nespresso

Kod: 60153
Marka: L'or
zł23,50
Obecnie niedostępny
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

Espresso Guatemala do Nespresso 10 kapsułek

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

Espresso Guatemala do Nespresso 10 kapsułek

Opakowanie zawiera 10 kapsułek kawy Espresso Guatemala, która wyróżnia się słodkimi nutami jabłek i cytrusów. Daj się porwać urzekającemu aromatowi i zafunduj sobie zasłużony relaks z nutką przygody. Lekko lub średnio palone, eleganckie, świeże i wyrafinowane z warstwami rozwijającego się smaku dla bogatego doświadczenia aromatycznego.

Świat kawy L´OR

Historia

Założona we Francji w 1992 roku, ambicją marki L´OR zawsze było oferowanie najlepszej kawy na świecie. Od tego czasu kawa L´OR uwodzi zmysły konsumentów intensywnymi doznaniami smakowymi. W 2010 roku L'OR rozszerzył swoją działalność poza granice Francji, wprowadzając na rynek kapsułki z kawą L'OR Espresso. Dziś marka L'OR oferuje niezrównaną jakość kawy we wszystkich segmentach kawowych.

Marka L´OR

Każda filiżanka kawy L`Or oferuje czystą kawową przyjemność. Pozwól, by pochłonął Cię intensywny aromat. Odkryj równowagę gładkiego i bogatego smaku. Odkryj złoto. Odkryj L'OR.

Palenie i mielenie kawy L'OR

Kawa L´OR jest produkowana z najlepszych ziaren. Proces palenia specyficzny dla kawy L`Or wystawia ziarna na działanie intensywnych temperatur, które nadają im głęboki kolor, niepowtarzalny smak i cechy charakterystyczne dla każdej odmiany. Ciesz się bogatą kawą, produktem idealnie wypalonych i zmielonych ziaren, z warstwą cremy o bursztynowym kolorze.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: