Mixit 2go Pudełko na przekąski, turkusowe

Kod: 214078
Marka: Mixit
zł82,40
w magazynie
Możliwości transportowe

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

Zabierz swój Mixit wszędzie! Pojemnik na przekąski Mixit 2go w pięknym miętowym kolorze to świetny partner do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Do górnej miski można włożyć jogurt, mleko, wodę, a nawet świeże owoce. Do dolnej wkładamy ulubioną mieszankę, kaszę, owoce lyo lub orzechy, jednym słowem co kto lubi. I w mgnieniu oka jesteś gotowy do chrupania!

Design Mixit 2go jest nowoczesny i praktyczny, ale wykonany przez znaną na całym świecie markę Lékué z Hiszpanii. Pojemnik na przekąski od Mixit nadaje się do mycia w zmywarce, może być podgrzewany w mikrofalówce i przechowywany w lodówce, a wykonany jest z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego bez związków BPA. Górna miseczka wykonana jest z silikonu premium i kształtnego.

Pojemność dolnej miski wynosi do 600 ml, górna miska ma dwie pozycje na 110 lub 220 ml.

Składniki:
Poręczny pojemnik MIXIT 2 GO wykonany jest z bezpiecznego dla zdrowia, wolnego od BPA tworzywa sztucznego i składa się z dwóch oddzielnych pojemników, które są idealne do Mixit i mleka, jogurtu lub smoothies. Szczelna pokrywka doskonale uszczelnia oba pojemniki, dzięki czemu pudełko jest idealne do pracy, szkoły, na piknik czy w podróż. Górny pojemnik ma pojemność 110/220 ml i mieści ok. 35/70 g musli, kaszki lub Mixit Drink. Pojemność dolnego pojemnika wynosi do 600 ml i nadaje się również do mikrofalówki. Całe pudełko nadaje się do mycia w zmywarce, lodówce i zamrażarce.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: