Mixit Müsli Classic Płatki czekoladowy mix 440g

Kod: 215495
Marka: Mixit
zł23,70
w magazynie
Możliwości transportowe

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

 Nowa gama produktów Mixit już jest! Poznaj musli classic, które podbije Cię swoim bogatym smakiem, ekologicznym kartonem i świetną ceną. Jak to jest możliwe? Muesli classic jest mieszane z kilkoma ulubionymi składnikami, ale zawsze w słusznych ilościach. Ci, którzy wolą prostotę, będą po prostu klasyczni.

Pełna garść wiórków z białej, ciemnej i mlecznej czekolady. To po prostu klasyka! Po dodaniu chrupiących płatków owsianych, chrupek czekoladowych i ziaren słonecznika powstaje nowy klasyk musli: mix czekoladowy. Śniadania są proste i pyszne.

  • Wysoka zawartość błonnika
  • 20% czekolada
  • Źródło białka

Składniki:

Płatkiowsiane 53%, Nasiona słonecznika 22%, Wiórki z ciemnej czekolady 8% (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgator: lecytyna sojowa; ciemna czekolada ma zawartość masy kakaowej co najmniej 50%), Wiórki z białej czekolady 7% (cukier, pełnemleko w proszku, masło kakaowe 23,5%, emulgator:lecytynasojowa; naturalny aromat waniliowy), wiórki z czekolady mlecznej 5 % (cukier, masło kakaowe 15 %, miazga kakaowa 15 %,mleko pełne w proszku,mleko odtłuszczone w proszku, emulgator:lecytynasojowa; naturalny aromat waniliowy; czekolada mleczna ma zawartość masy kakaowej co najmniej 28%), czekoladowa mieszanka chrupiąca 5% (czekolada ciemna 35% (cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, emulgator: lecytyny; naturalny aromat waniliowy), czekolada mleczna 35% (cukier, masło kakaowe,mleko pełne w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyny; naturalny aromat waniliowy), ekstrudat pszenny 28 %(mąka pszenna, semolinapszenna, cukier, sól, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu), substancja polerująca: guma arabska; cukier, miód; zawartość masy kakaowej nie mniejsza niż 49 % w czekoladzie ciemnej, zawartość masy kakaowej nie mniejsza niż 30 % w czekoladzie mlecznej)

Może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych i sezamu.

Wartość energetyczna 1932.0
461 kcal
Tłuszcze 22.0
z czego nasyca 6.0
Węglowodany 49.0
w tym cukry 14.0
Fibre 8.2
Białko 14.0
Sól 0.02

 

 
 
 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: