NESCAFÉ Dolce Gusto™ Lungo XXL 30 szt

Kod: 39873
zł42 zł120 / 1 kg
Obecnie niedostępny
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

kawa palona o wyrazistym smaku i kolorze czarnej porzeczki

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

NESCAFÉ Dolce Gusto™ Lungo XXL 30 szt.

Odkryj NESCAFÉ Dolce Gusto™ Lungo - gładką, średnio ciemno paloną kawę. Dzięki intensywności 6/10 kawa ta ma bogaty smak i intensywny aromat espresso w wysokiej (120 ml) filiżance z jedwabistą cremą. W tej większej filiżance możesz cieszyć się paloną kawą o okrągłym smaku i kolorze czarnej porzeczki.

Nasi utalentowani twórcy zestawili ze sobą ziarna kawy z Ameryki Południowej i Afryki Wschodniej 100% Arabica. Średnio ciemne palenie wydobywa smak kawy w NESCAFÉ Dolce Gusto™ Lungo. Obróbka kawy jest tutaj dostosowana do optymalnej ekstrakcji do filiżanki o pojemności 120 ml, aby zapewnić odpowiednią równowagę smaków, aromatów i ciała w Twojej ulubionej kawie.

Dzięki naszym ekspresom do kawy osiągającym ciśnienie do 15 barów, możesz przygotować profesjonalnej jakości napoje z gęstą, aksamitną cremą. Dzięki naszym hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które utrzymują świeżość kawy, możesz cieszyć się bogatymi w smaku napojami, kiedy tylko chcesz. Wystarczy włożyć kapsułkę Lungo do ekspresu do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto™, aby w mgnieniu oka otrzymać wspaniałą kawę Lungo.

Dzięki NESCAFÉ Dolce Gusto™ możesz cieszyć się ponad 30 różnymi napojami. Wybierz spośród kilku opcji czarnej i białej kawy premium. Skosztuj bogatego ristretto, intensywnego espresso, aromatycznego lungo, kremowego cappuccino, gładkiego latte macchiato, herbaty i pysznej czekolady lub orzeźwiających zimnych napojów.

Opakowanie zawiera 30 kapsułek. Z jednego opakowania XXL można więc przygotować całe 30 filiżanek tej pysznej kawy.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Lungo
Waga: 0.35 kg
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: