Pringles Sweet paprika 185g

Kod: 27443
Marka: Pringles
zł10,80 zł54 / 1 kg
w magazynie
Możliwości transportowe

słodka papryka

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

 

Pringles snack flavour sweet paprika

Składniki: puree ziemniaczane w proszku, oleje roślinne (słonecznikowy, kukurydziany), mąka ryżowa, skrobia pszenna, mąka kukurydziana, mieszanka przypraw (cukier, papryka, aromaty {glutaminian sodu, guanylan disodowy}, suszone drożdże, dekstroza, cebula w proszku, granulowany bulion, czosnek w proszku, barwniki {wyciąg z papryki} , zakwaszający kwas cytrynowy {}, ekstrakt z chili), emulgator (E471), maltodekstryna, sole, barwniki (annato).

Energia: 501(kcal) 2099 kJ (kJ) sól: 1,8 g Węglowodany 51 g w tym cukier: 4 g Tłuszcz: 31 g w tym 3,4 g Białko: 4,7, błonnik 2,9 g.

Importowane: Austria

!!! Ostrzeżenie !!!
Ze względu na charakter produktu nie jesteśmy w stanie zapobiec złamaniu się niektórych chipsów wewnątrz opakowania. Chipsy pakowane są fabrycznie luzem w plastikowej tubie, opakowanie zewnętrzne nie zapobiegnie przemieszczaniu się czipsów wewnątrz opakowania.

 

!!! Ostrzeżenie !!!
Ze względu na charakter produktu (pojedyncze chipsy ziemniaczane luzem w plastikowej tubie), nie jest w naszej mocy, aby zapobiec złamaniu niektórych chipsów. Opakowanie zewnętrzne nie zapobiegnie przemieszczaniu się żetonów wewnątrz opakowania.
Dziękuję za zrozumienie.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pringles
Waga: 0.2 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: