SodaStream Różowy grejpfrut 500ml

Kod: 501375
Marka: Sodastream
zł26,60 zł5,32 / 1 l
w magazynie
Możliwości transportowe

różowy grejpfrut 500ml

Informacje szczegółowe

Wszystko w magazynie

Gwarantujemy

+10 000 punktów sprzedaży

w całej PL

Towary ekskluzywne

Import z zagranicy

Program bonusowy

Dla zarejestrowanych klientów

Opis szczegółowy produktu

SodaStream Różowy grejpfrut 500ml

Wysoce skoncentrowany smak wody gazowanej stworzony w ekspresie SodaStream, pozwalający na przygotowanie pysznej lemoniady w zaciszu własnego domu. Koniec z dźwiganiem ciężkich butelek ze sklepu. Zaletą tego syropu jest to, że jest on kilkakrotnie bardziej skoncentrowany niż konwencjonalne soki, co zapewnia lepszy smak napojów, a także pozwala na przygotowanie do 12 dużych butelek SodaStream smakowej, świeżej wody gazowanej. Zalecany stosunek rozcieńczenia to 1 część koncentratu na 20 części wody gazowanej.

Przygotowanie napoju jest bardzo proste. W ekspresie SodaStream przygotowujesz czystą, schłodzoną wodę i dodajesz skoncentrowany smak. Zamknąć butelkę i delikatnie wstrząsnąć. Ważne jest, aby zawsze dodawać aromat do gotowej wody gazowanej, aby uniknąć spienienia się w maszynie, a następnie zatkania jej wnętrza. A potem możesz cieszyć się swoją pyszną gazowaną lemoniadą.

  • Aromatyzowany koncentrat napoju z sokiem grejpfrutowym (1,89 %) z koncentratu soku grejpfrutowego, z cukrem i substancjami słodzącymi
  • Zalecany stosunek rozcieńczenia przy użyciu miarki w nakrętce: dodać 1 część koncentratu do 20 części wody gazowanej
  • 500 ml koncentratu na 12 dużych butelek SodaStream
  • Nakrętka z miarką do zalecanego rozcieńczenia
  • Wartość energetyczna na 100 ml gotowego napoju : 62,3 kJ / 14,9 kcal
  • Bez alergenów

Składniki: Cukier, woda, kwas cytrynowy, naturalny środek aromatyzujący różowy grejpfrut, aromat, substancje słodzące (kwas cyklaminowy jego sole sodowe i wapniowe, acesulfam K, aspartam), regulator kwasowości (cytryniany sodu), barwnik (koncentraty ze słodkich ziemniaków i czarnej porzeczki, karmel, sok z marchwi i koncentraty z hibiskusa, karoteny), koncentrat soku grejpfrutowego (0,25%), substancja konserwująca (sorbinian potasu), stabilizator (estry glicerolu żywicy drzewnej).

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Przed użyciem wstrząsnąć.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sodastream
Waga: 0.6 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: